Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Жіноче підприємництво: у Полтаві провели бізнес-форум

26 серпня у Полтаві відбувся бізнес-форум «Жіноче підприємництво у м. Полтаві: стан і перспективи розвитку». Форум проведено в рамках реалізації гендерної ініціативи «Підвищення впливу жінок у розбудові місцевого економічного розвитку як запорука успішної реалізації гендерної політики м. Полтави».

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Організатори заходу – Полтавська міська рада та Благодійна організація «Світло надії».

У Художньому музеї (Галереї мистецтв) імені М.Ярошенка зібралися провідні місцеві підприємці, підприємиці й зацікавлені в тематиці форуму полтавці.

За словами виконавчого директора БО «Світло надії» Романа Дрозда, у Полтаві активно працюють у напрямку покращення умов для функціонування жіночого підприємництва.

“Ми проводимо цей форум для того, щоб розвиток жіночого підприємництва став одним із головних напрямків розвитку міста. Ми знаємо, що жінки змінюють світ, тому і маємо допомагати створювати усі належні умови для розвитку жінок у бізнес-сфері”, – зазначив він.

Реалізація ініціативи проведення бізнес-форуму стала можливою за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України та Проєкту ПРОМІС.

Для учасників форуму успішні жінки-підприємці міста провели низку тренінгів та розповіли про практичні аспекти бізнес-планування, профіль сучасної жінки-підприємця Полтави, ефективний бізнес-менеджмент, адаптацію жіночого підприємництва до цифрового середовища, електронну комерцію та роль брендингу у жіночому підприємництві.

Тетяна Юрченко наголосила, що жіноче підприємництво у Полтаві починає стрімко розвиватися та має неабиякі перспективи

“Останні півтора роки ми часто порушуємо тему важливості ролі жінок в економіці та гендерного балансу. Сьогодні ситуація складається так, що приблизно 40% жінок в Україні є підприємицями і вони успішно вибудовують свій бізнес, ведуть ефективну комунікацію, втілюють свої ініціативи, орієнтуючись на клієнта, його потреби та вподобання. І ми маємо чимало таких прикладів у Полтаві. Наша мета — розвивати цю тенденцію та говорити про проблеми жіночого підприємництва, шляхи їх вирішення та вдосконалення бізнесу полтавок”, – додала Тетяна Юрченко.

Фото: Полтавська міськрада

поширити новину: