Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Зеновій Холоднюк у Полтаві повідомив, коли повністю відреставрують Кадетський корпус

7 серпня Полтаву відвідав Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк. Він ознайомився зі станом будівлі Полтавського Кадетського корпусу, який передали у власність Державної судової адміністрації України.

Як розповів посадовець, через два тижні планують оголосити тендер на проведення протиаварійних робіт. Таким чином, реконструкцію приміщення повинні невдовзі розпочати.

“На щастя, у Полтаві є небайдужі люди. Вони провели величезну роботу, і ми на сьогодні отримали всі дозволи, які необхідні для того, щоб починати тендерні процедури. Вже розроблений проєкт реконструкції. Є висновки експертів. Маємо надію, що через кілька тижнів буде оголошений тендер. Будемо чекати потужну будівельну організацію, щоб у цьому році почати реконструкцію цього приміщення”.

Читайте також: Реставрація Кадетського корпусу: у Полтаві презентували проект протиаварійних робіт

Щодо термінів реконструкції Кадетського корпусу, то Зеновій Холоднюк зазначив, що є два сценарії: оптимістичний та песимістичний. Все залежить від фінансування.

“При оптимістичному сценарії, наявності повного фінансування, цей об’єкт повинні закінчити до кінця 2022 року і ввести в експлуатацію. Песимістичний, розглядаємо ми й такий варіант, – реконструкцію закінчать не пізніше 2023 року. Приміщення велике, роботи багато і відповідно потрібно немало коштів, щоб його привести до ладу”, – розповів Зеновій Холоднюк.

Також Голова Державної судової адміністрації України ознайомився з проєктом протиаварійних робіт Кадетського корпусу.

Серед них: реставрація та відновлення верхніх рядів мурувань, несучих конструкцій (колон), консервація перекриття горища, відновлення конструкцій покрівель, виготовлення точної копії куполу та влаштування системи водовідведення.

Комплексні ремонтно-реставраційні роботи стосуватимуться інших частин будівлі, включаючи інженерне обладнання, пристосування пам’ятки та реставрацію фасадів, декору внутрішніх приміщень.

поширити новину: