Ви тут:
Спорт Суспільство 

Збірна України з баскетболу проведе відкрите тренування

Чоловіча збірна проведе відкрите тренування. Національна команда, нагадаємо, зібралася у столиці, де до 14 серпня працюватиме в рамках тренувального збору.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, о 9:40 у малій залі Палацу спорту відбудеться прес-конференція за участю головного тренера Айнарса Багатскіса, після чого у журналістів буде можливість поспілкуватись з гравцями під час тренування команди.

ФБУ запрошує представників ЗМІ відвідати відкрите тренування чоловічої національної збірної.
Федерація баскетболу України заснована 28 лютого 1992 року та офіційно прийнята до членів Міжнародної Федерації баскетболу (ФІБА) 10 липня 1992 року.

Читайте також: Юна українська баскетболістка виступатиме за команду Євроліги

За період існування ФБУ було проведено дванадцять чемпіонатів України. У нинішньому XIII Чемпіонаті беруть участь 68 команд (20 жіночих та 48 чоловічих), в яких будуть грати 667 чоловіків та 225 жінок. Розширилась географія учасників XIII Чемпіонату. З’явилися нові команди в містах: Миколаєві, Южному (Одеської області) та Кропивницькому, а також нові жіночі команди в Івано-Франківську та Кропивницькому. Крім того, Львівська федерація баскетболу проводить змагання західної любительської ліги за участю 12 чоловічих та 4-х жіночих команд.

поширити новину: