Ви тут:

За результатами перевірок СГД до бюджету донараховано 287,9 млн грн податкових зобов’язань

Підрозділи податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Полтавській області протягом січня – липня 2020 року всього провели 175 документальних перевірок суб’єктів господарювання, в т. ч планових – 63, позапланових – 112.

За результатами перевірок до державного бюджету донараховано 287,9 млн грн податкових зобов’язань, повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Крім того, за результатами контрольно-перевірочної роботи: зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 2,4 млн грн внаслідок чого упереджено несплату податку на прибуток на 432,0 тис. грн. та сума зменшеного від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з ПДВ склала 6 млн гривень.

Також за сім місяців 2020 року проведено 197 фактичних перевірок. За результатами проведених перевірок до бюджету донараховано штрафних (фінансових) санкцій на суму 2,143 млн грн.

За результатами перевірок, по яких наступив термін сплати, забезпечено надходження до бюджету узгоджених донарахувань на суму 1,012 млн грн, що на 0,1 млн грн менше, ніж у січні – липні 2019 року (1,112 млн гривень).

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb