Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

За добу на Полтавщині згоріло більше 8 га сухої трави

Протягом 9 серпня у Козельщинському, Кременчуцькому, Великобагачанському та Диканському, Решетилівському та Машівському районах виникли пожежі на відкритій території. Внаслідок займань згоріло більше 8 га сухої рослинності.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області.

У селі Сватки Козельщинського району вогнем знищено суху рослинність на площі 3 га. У селі Юрки згоріла суха рослинність на площі 2 га. Пожежі ліквідували відділення 7 ДПРП.

У селі Колосіївка Великобагачанського району вогнем знищено суху рослинність на площі 0,2 га. Пожежа ліквідована одним відділенням 1 ДПРП.

У селі Маламівка Кременчуцького району вогнем знищено суху рослинність на площі 1 га. Пожежа ліквідована одним відділенням 15 ДПРЧ. У селі Кривуші згоріла суха рослинність на площі 1,5 га. Пожежа ліквідована одним відділенням 14 ДПРЧ та МПО Піщанської с/р

У селі Жадани Диканського району вогнем знищено суху рослинність на площі 0,05 га. Пожежа ліквідована одним відділенням 11 ДПРЧ.

Причини пожеж надзвичайники встановлюють.

“10 серпня у Полтавській області переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки”, –  наголошують у ГУ ДСНС у Полтавській області.

Фото: ДСНС

поширити новину: