Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

“З Днем народження, Україно!”: у Кременчуці відбудеться патріотична акція

24 серпня з 17:00 до 19:00 у Кременчуці в сквері імені Олега Бабаєва відбудеться патріотична акція «З Днем народження, Україно!». Під час заходу кременчужани матимуть можливість поставити відбитки своїх долонь на ватманах, отримати патріотичну поліграфію та сфотографуватись на фоні тематичної фотозони. Для дітей буде програма від аніматорів з конкурсами, подарунками та танцями.

“Хочемо нагадати, що у місті проходить акція ВБФ «Серце до серця» і волонтери продовжують збирати кошти на закупівлю кардіореанімаційного обладнання у міський пологовий будинок. Усі бажаючі кременчужани зможуть зробити внесок у брендовані скриньки під час акції 24 серпня”,- зазначають у Кременчуцькій міськраді.

Також у сквері планується проведення благодійного ярмарку, на якому можна буде придбати речі та послуги, усі зібрані кошти будуть направлені у фонд акції ВБФ «Серце до серця».

Організатори акції: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

поширити новину: