Ви тут:
Анонс Відео Суспільство 

Які вітчизняні фільми вийдуть у прокат в серпні

Після відновлення роботи кінотеатрів чимало режисерів підготували до показу свої новинки. Так, у серпні 2020 року любителям кіно варто очікувати на три нові українські стрічки, які зможуть їх підкорити сюжетом і якісними кадрами.

Про це повідомляє 24 канал.

“Спадок брехні”

Дата прем’єри – 6 серпня 2020 року
Жанр – бойовик, трилер
Вікові обмеження: 16+

Це одна з найочікуваніших новинок року з українських фільмів. Все тому, що зйомки проходили за участю британського актора Скотта Едкінса, добре відомому глядачам за стрічками “Доктор Стрендж”, “Убити заново”, “Ігри кілерів” та ін. 

У “Спадку брехні” розповідається про колишнього агента МІ-6, який пішов у відставку і насолоджується спокійними буднями. Однак всього одне повідомлення його змусить повернутись до роботи. Мартін Бакстер отримує документи від української журналістки Саші Степанової, які свідчать про злочини міжнародних спецслужб. Секретні дані може розшифрувати тільки спецагент, тому Бакстер вирішує допомогти дівчині. Та справа виявляється дуже заплутаною, а головному герою доведеться не тільки докопатись до правди, але й визволити з полону свою доньку.

“Толока”

Дата виходу – 20 серпня 2020 року
Жанр – історичний
Вікові обмеження: 12+

Стрічку знімали упродовж майже 6 років. Сюжет створили на основі балади Тараса Шевченка та спогадів із дитинства легендарного Івана Миколайчука. За сюжетом, у Катерину закохались троє козаків. Дівчині байдуже, з ким поєднати свою долю, тому вона влаштовує для хлопців справжнє випробування. Головна героїня обіцяє вийти заміж за того, хто зможе визволити з полону її брата. Двоє козаків під час цього завдання помирають, а один таки виконує забаганку Катерини. Однак коли справу зроблено, виявляється, що це був не брат дівчини, а її коханий. 

Фільм “Толока” мав вийти на великий екран ще в березні 2020 року. Однак пандемія коронавірусу змусила змістити ці плани. Наразі прем’єра запланована на 20 серпня 2020 року.
“Східняк”

Дата виходу – 20 серпня 2020 року
Жанр – комедія, пригоди
Вікові обмеження: 0+

Головний герой стрічки “Східняк” – військовий із позивним “Борода”. Коли його побратими мають змогу випросити необхідне спорядження для фронту, він першим зголошується на цю роль. У напарники “Борода” бере собі молодого бійця “Режисера”, з яким має проїхати через прифронтові міста і села. Герої потраплять у курйозні ситуації на шляху до штабу, від яких неможливо буде втримати сміх. 

поширити новину: