Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як тренувати мозок: 3 ефективних способи

Ці три науково обґрунтованих способи поліпшити пам’ять і когнітивні здібності працюють на всі 100.

Про це пише maximum.fm.

Постійно робіть щось нове

Коли ви робите щось нове для себе або незвичне, ваш мозок створює нові зв’язки між клітинами, це зміцнює пам’ять і мислення. Важливо розвивати якомога більше нових нейронних зв’язків, які допоможуть вам довго залишатися у формі.

Почніть освоювати ті навички, які ви вже давно відкладали на майбутнє. Це може бути спорт, хобі, вивчення іноземної мови, рукоділля і т.д. Постійно розв’язуючи нові завдання, мозок адаптується до навантажень і ваші когнітивні здібності стануть більш гнучкими в повсякденному житті.

Харчуйтеся правильно

Їжте морську рибу як мінімум два рази на тиждень. Риб’ячий жир багатий омега-3 жирними кислотами, допомагає зменшувати запалення і відкладення холестерину в судинах, а DHA захищає нейрони мозку від пошкодження. Вибирайте не хижі види риб, вони містять меншу кількість нейротоксичної ртуті.

Тренуйте мозок

Розвивайте свої когнітивні навички, граючи в інтелектуальні ігри або виконуючи brain-building-вправи для мозку – це захоплюючий і ефективний спосіб поліпшити вашу пам’ять. Кросворди, ігри із запам’ятовуванням слів, Тетрис, Ерудит і навіть мобільні додатки, призначені для тренування пам’яті, можуть стати чудовими ідеями для зміцнення пам’яті.

Фото: ukrhealth

поширити новину: