Ви тут:
PROвсе здоров’я Суспільство 

Як правильно зберігати продукти: поради

Як правильно зберігати продукти розповіли фахівці Проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” у Полтавській області.

Пандемія чи ні, але безпека харчових продуктів завжди повинна бути важливою частиною нашого життя. А в час підвищеної уваги до миття рук та санітарії, це питання стає важливішим, ніж будь-коли.

“Починаючи з придбання продуктів у магазині і закінчуючи обіднім столом – ось чотири стратегії правильного зберігання їжі”, – зазначили фахівці.

1. Очистка продуктів належним чином.

Очищення свіжих продуктів має бути частиною вашої кухонної культури. Обов’язково вимийте продукти перед тим, як подрібнити їх. Навіть якщо шкірка продуктів не їстівна, подрібнення немитого продукту може призвести до того, що ножем до їжі потраплять бактерії. Але як шодо інших продуктів? Не потрібно мити м’ясо, птицю, яйця або попередньо вимиті продукти. Але врахуйте всі деталі, які стосуватимуться вашої їжі. Перш ніж готувати страву, очистіть весь посуд, стіл та всі поверхні, якими ви користуєтесь. І завжди мийте руки!

2. Безпечно зберігайте їжу.

Основним джерелом захворювань, що переносяться харчовими продуктами, є розмноження бактерій у сирій їжі та перенесення цих бактерій на готову до вживання їжу. Щоб зменшити ризик перехресного зараження, відокремте сирі яйця, м’ясо, птицю та морепродукти від усіх інших продуктів. Зберігайте ці продукти окремо у своєму продуктовому візку, пакетах та холодильнику.

3. Зберігання сирого м’яса, птиці та морепродуктів на дні холодильника убезпечує від того, що соки цих продуктів не капають на інші продукти. Також важливо зберігати ці продукти в основній частині холодильника, оскільки температура в дверцятах може сильно відрізнятися.

4. Готуйте їжу при правильній температурі.

Приготування їжі при потрібній температурі допоможе вбити будь-які бактерії, що потенційно можуть захворіти. Використовуйте харчовий термометр і дотримуйтесь відповідних інструкцій, щоб визначити відповідну внутрішню температуру для продуктів. Перевіряючи температуру, обов’язково розміщуйте термометр в найтовстішій частині їжі.

поширити новину: