Ви тут:
Оголошення Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Як потрапити на прийом до податківців, – розповіли в ГУ ДПС у Полтавській області

У зв’язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», враховуючи встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 Центри обслуговування платників (далі – ЦОП) здійснюють прийом суб’єктів звернень щоденно з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15, п’ятниця з 8-00 до 16-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00.

З інформацією про ЦОП Полтавської області ви маєте можливість ознайомитись за посиланням.

Водночас, як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, на час карантинних заходів продовжують діяти певні обмеження.

Нагадуємо, що платники податків також можуть скористатися зручними електронними сервісами, запровадженими ДПС. Сервіс Електронний кабінет у режимі 24/7 забезпечує цілий спектр безкоштовних послуг, частина з яких надається без електронної ідентифікації користувача, без відвідування центрів обслуговування платників та забезпечує можливість отримувати у режимі реального часу доступ до інформації з реєстрів та електронних систем ДПС.

 

поширити новину: