Ви тут:
здоров’я Медицина Суспільство 

Як дізнатись, які медпослуги можна отримати безоплатно: роз’яснення

З 1 квітня 2020 року Програма медичних гарантій включає безоплатні послуги на всіх рівнях медичної допомоги. НСЗУ уклала договори лише з тими закладами, які відповідали вимогам для надання пацієнтам якісної медичної допомоги.

Вся інформація про законтрактовані медичні заклади, послуги, які вони надають, та сплачені за це суми відкрита і публікується на сайті НСЗУ.

Найчастіше наші підписники питають, як дізнатись, які саме послуги входять до Програми медичних гарантій і, відповідно, є безоплатними. Це детально описано на сайті НСЗУ у розділі “Вимоги ПМГ-2020”.

Наприклад, можна прочитати, що входить у медичну допомогу при гострому мозковому інсульті: від первинного огляду пацієнта до вторинної профілактики та реабілітації. Або ж що включають хірургічні операції в стаціонарі, допомога при пологах, колоноскопія, гемодіаліз. Переходьте за посиланням, шукайте послугу, яка вас цікавить, та відкривайте файл зі специфікацією надання послуг. В умовах закупівлі написано, яке обладнання та фахівців повинен мати заклад, щоб підписати відповідний пакет послуг із НСЗУ.

А на дашборді НСЗУ зазначені всі законтрактовані медичні заклади, у яких можна отримати безоплатну допомогу: комунальні, приватні і ФОП. Впишіть потрібну послугу в поле «Напрям, група послуг» і побачите, хто її надає .

За необхідності ви завжди можете зателефонувати у контакт-центр НСЗУ за номером 16-77 і дізнатися, які послуги входять до кожного пакету і що можна отримати безоплатно.

поширити новину: