Ви тут:
здоров’я Медицина Суспільство 

ВООЗ склала перелік експериментальних вакцин від COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров’я створила перелік вакцин від коронавірусної інфекції, що перебувають на завершальному етапі випробувань. Їх 9 і серед них немає російської.

Так, ВООЗ включила 9 експериментальних вакцин від коронавірусу до механізму інвестування Covax facility. Ініціатива дозволяє країнам інвестувати у кілька вакцин для отримання раннього доступу, передає 24 канал.

У ВООЗ сказали, що не мають про неї достатньо інформації. Ба більше, вона не пройшла 3 фази випробувань, а це несе за собою серйозні ризики. Саме під час цієї фази отримують основні докази ефективності, а також збирають інформацію про небажані реакції, які препарат може викликати в окремих груп пацієнтів: осіб з ослабленим імунітетом, людей, що мають супутні захворювання тощо.

“Ми не маємо достатньої інформації момент для прийняття рішення щодо російської вакцини. -Зараз ми ведемо перемовини з Росією, щоб отримати додаткову інформацію та зрозуміти стан цього продукту, випробування, які були здійснені, а також можливі наступні кроки”, – уточнив старший радник генерального директора ВООЗ Брюс Ейдвард.

поширити новину: