Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука збирають кошти для кардіореанімаційного обладнання

У Кременчуці триває благодійна акція “Серце до серця”, яка проходить у нашому місті вже тринадцятий рік поспіль. Цього року волонтери збирають кошти на закупівлю кардіореанімаційного обладнання, яке буде встановлене у КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» (пологовий будинок). На жаль, карантин вніс свої корективи у традиційне проведення акції.

Як розповіли у Кременчуцькій міськраді, наразі у різних районах міста проходять вуличні заходи «Дитяче серденько, живи!», організаторами яких традиційно є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за підтримки міської влади. Протягом 6 таких заходів волонтерам вдалося зібрати 9 тисяч гривень.

12 серпня у сквері імені Олега Бабаєва волонтери інформували кременчужан про мету акції «Серце до серця» та збирали кошти для придбання обладнання, яке допоможе рятувати життя та здоров’я новонароджених. Цього дня до акції долучилися і спеціалісти центральної міської дитячої бібліотеки ім. І.Ф. Торубари та комунального закладу культури «Міський центр культури і дозвілля», які організували для кременчуцької малечі цікаву анімаційну програму.

До речі, цього року акція «Серце серця» у Кременчуці триватиме до 30 вересня.

фото ілюстраційне

поширити новину: