Ви тут:
Культура Суспільство 

Від Рейгана до Обами: вийде фільм про фотографа Президентів США

Піт Соуза працював фотографом під час президентств Рональда Рейгана та Барака Обами.

Про це повідомляє Focus Features.

“За мотивами бестселера NY Times виходить «Я бачу це» – безпрецедентний погляд за лаштунки двох найвідоміших президентів історії Америки, Барака Обами та Рональда Рейгана, які можна побачити очима відомого фотографа Піта Соузи. Як офіційний фотограф Білого дому, Соуза був очевидцем унікальної та величезної відповідальності бути наймогутнішою людиною на Землі. У фільмі розкривається, як Соуза перетворюється з шанованого фотожурналіста на коментатора з питань, з якими стикається як країна, так і народ”, – йдеться у повідомленні.

Піт Соуза – американський фотожурналіст португальського походження, колишній головний фотограф 44-го президента США Барака Обами.

Соуза народився в 1954 році в Південному Дартмуті (штат Массачусетс). Закінчив Бостонський університет зі ступенем бакалавра наук в області зв’язків з громадськістю та Університет штату Канзас зі ступенем магістра в галузі журналістики і масових комунікацій.

Він працював офіційним фотографом президента Рональда Рейгана з червня 1983 року до того, як Рейган залишив Білий дім в 1989 році.

Живучи в Вашингтоні, він працював протягом десяти років фотографом для Chicago Tribune. У червні 2004 року він був офіційним фотографом під час похорону Рональда Рейгана.

Соуза також працював в якості фрілансера для журналів National Geographic і Life. Після 9/11 він був одним з перших журналістів, які висвітлювали війну в Афганістані.

Photos by Pete Souza

Соуза висвітлював прихід Барака Обами в Сенат і познайомився з ним в перший день Обами в Сенаті, коли той був приведений до присяги в якості демократа від штату Іллінойс в січні 2005 року. Він висвітлював перший рік Обами в Сенаті, слідуючи за ним у багатьох зарубіжних поїздках, в тому числі в Кенію, Південну Африку та Росію. У липні 2008 року Соуза опублікував книгу «Сходження Барака Обами», в якій представив фотографії, зроблені з 2005 по 2008 рік.

Він був доцентом фотожурналістики в Школі візуальної комунікації Огайского університету до того, як 4 січня 2009 йому було запропоновано стати фотографом Обами.

Official White House photographer Pete Souza, left, photographs President Barack Obama speaking about about new rules aimed at deterring tax inversions, Tuesday, April 5, 2016, in the briefing room of the White House in Washington. (AP Photo/Pablo Martinez Monsivais)
поширити новину: