Ви тут:
Суспільство Україна 

Від початку перемир’я незаконні збройні формування не застосовували важке озброєння, – СЦКК

Українська сторона СЦКК повідомляє, що у рамках домовленостей, досягнутих 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи, про повний та всеосяжний режим припинення вогню, на переважній більшості ділянок лінії розмежування режим тиші зберігається повною мірою.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Впродовж трьох тижнів, відколи вступив в дію режим тиші, не було бойових втрат та поранень. За даними наших спостерігачів, лише на деяких ділянках відмічалися поодинокі неприцільні постріли з боку НЗФ ОРДЛО, здебільшого зі стрілецької зброї. За увесь цей період жодного разу не зафіксовано застосування противником важкого озброєння. У деяких випадках незаконні збройні формування ОРДЛО за підтримки Російської Федерації вдаються до інженерного обладнання позицій у бік наших підрозділів, що є також порушенням існуючих домовленостей. Найбільш провокативні факти покращення інженерного обладнання противником зі спробою просування у бік опорних пунктів Об’єднаних сил зафіксовано поблизу тимчасово окупованих населених пунктів Золоте-5, Широка Балка та Ужівка у бік українських позицій біля Хутору Вільний, Новгородське та Водяне.

Про усі провокації з боку НЗФ ОРДЛО українська сторона СЦКК щоденно інформує встановленим порядком СММ ОБСЄ.

“Разом із тим, українська сторона СЦКК наголошує, що від 27 липня, з моменту вступу у дію режиму тиші, не було жодного факту порушення з боку підрозділів Об’єднаних сил. Українські воїни повною мірою дотримуються всеосяжного режиму припинення вогню, тим самим формують необхідні передумови з просування мирного процесу”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Арміяinform

поширити новину: