Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Велике будівництво”: на Лохвиччині триває реконструкція опорної школи

У рамках Національної програми “Велике будівництво” на Лохвиччині триває масштабна реконструкція опорного закладу  «Заводська ЗОШ I-III ступенів №1».

18 серпня голова Лохвицької райдержадміністрації Тетяна Костенко спільно з головним спеціалістом відділу інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та цивільного захисту РДА Віктором Дзюбою проінспектували хід виконання робіт на об’єкті. Про це повідомили у Лохвицькій РДА.

На даний час  в закладі проводяться роботи по внутрішньому опорядженню приміщення школи. Зокрема, проведення кабелів електропостачання, відео нагляду, пожежної сигналізації, шпаклівка стін (підготовка до фарбування), фарбування підготовлених стін класних кімнат, встановлення радіаторів системи опалення, монтування систем відео нагляду, блискавкозахисту та підігріву системи водовідведення, завершено  роботи по благоустрою шкільного подвір’я (асфальто-бетонне покриття проїзду і вимощення). Відбувається монтаж мережі каналізації, водо- та теплопостачання. Проводиться демонтаж старої покрівлі даху та частково монтаж вітрозахисної мембрани. Уже закупили меблі для класних кімнат та інтерактивні і крейдові дошки.

Довідково. Об’єкт «Будівництво школи, м. Заводське Лохвицького району. (Блок А). Коригування»  реалізується Департаментом будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА, 09 червня Департаментом було оголошено тендер для визначення виконавця робіт, 06 липня було проведено аукціон, 09 липня розглянуто пропозиції, переможцем визначено ТОВ «НВП «Термотех» з пропозицією 16 365,280 тис грн, станом на 20 липня договір завантажено та підписано замовником, тендер завершено.

Між Лохвицькою РДА та підрядною організацією ТОВ «НВП «Термотех» проводяться обговорення для узгодження щотижневого плану робіт.

Фото: Лохвицька РДА

поширити новину: