Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Велопробіг ветеранів війни від Ужгорода до Маріуполя пройде через Полтавщину

З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, Міністерство у справах ветеранів війни організовує велопробіг ветеранів війни “Вшануємо пам’ять захисників України” з 16 по 31 серпня за маршрутом м. Ужгород – м. Маріуполь.

Мета велопробігу: підтримка ветеранів бойових дій, популяризація ветеранського спорту, спортивної реабілітації, здорового способу життя, просування позитивного образу ветерана війни та Мінветеранів в цілому, повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

Склад команди: старший Іван Балашов – начальник відділу у Закарпатський області, учасник бойових дій в Афганістані (полковник у відставці);
Микола Дидяк, учасник бойових дій в Афганістані (п/п-к запасу);
Сергій Поліщук, учасник бойових дій в антитерористичної операції (п/п-к запасу);
Анатолій Вересенко Анатолій, учасник бойових дій в антитерористичної операції (ст. с-нт запасу).

Розпочинається ветеранський велопробіг 16 серпня з пл. Незалежності, 1 в Ужгороді.

Ветеранський велопробіг планується урочисто завершити 29 серпня – у День пам’яті захисників України у Маріуполі.

Учасники велопробігу – ветерани війни за час велопробігу проїдуть за маршрутом: м. Ужгород, м. Стрий м. Рогатин м. Тернопіль м. Хмельницький м. Вінниця м. Житомир – м. Київ – м. Лубни – м. Полтава – м. Дніпро – м. Запоріжжя – м. Бердянськ – м. Маріуполь.

На шляху від м. Ужгорода до м. Маріуполя до велопробігу буде долучено представники громадських організацій, учасники антитерористичної операції, учасники операції об’єднаних сил, ветерани Афганської війни з різних регіонів України, аматори велосипедного спорту. Подолають відстань біля 1 800 км.

У містах слідування велопробігу учасники зустрічатимуться з представниками органів місцевої влади, родинами загиблих воїнів, ветеранами війни, місцевими жителями та молоддю, а також покладатимуть квіти до пам’ятників та Алей слави загиблих учасників бойових діях.

Згідно з маршрутом, на Полтавщину учасники велопробігу повинні прибути 23 серпня орієнтовно о 20-22-й годині в Лубни. Наступного дня, 24 серпня, з Лубен учасники їхатимуть до Полтави (час прибуття 17-19-а година). А о 8-й ранку 25 серпня учасники виїдуть з Полтави в напрямку Дніпра.

 

 

 

ФОТО: umannews.in.ua

поширити новину: