Ви тут:
Суспільство Україна 

Ведеться робота над законодавчим визначенням корінних народів та статусу кримськотатарського народу, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає, що питання захисту прав і законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу в нашій державі стало ще більш актуальним.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

«Врегулювання цього питання назріло давно, і ми нарешті маємо поставити в ньому крапку. Впевнено можемо сказати – обов’язково відзначимо це свято солідарності у вільному Бахчисараї та по всьому Криму», – зазначив Глава держави з нагоди Міжнародного дня корінних народів світу.

Президент зауважив, що з початком тимчасової окупації Криму Російською Федерацією питання захисту прав і законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу в нашій державі стало ще більш актуальним.

Читайте також: 26 червня – День кримськотатарського прапора

«Саме тому нашим спільним завданням зараз є захист прав кримських татар, допомога у всебічному розвитку мови, культури та збереження самобутності народу, який зараз не може повноцінно розвиватися на своїй історичній Батьківщині – в Криму. Для нас дуже важливо робити все від нас залежне, щоб відновити права кримськотатарського народу як корінного народу України», – зазначив Володимир Зеленський.

поширити новину: