Ви тут:
Освіта Суспільство 

Вчителям рекомендують на уроках одягати захисний щиток, – Віктор Ляшко

Вчителям дозволять викладати на уроці без маски на обличчі, натомість головний держсанітарний лікар Віктор Ляшко пропонує педагогам одягати прозорий захисний щиток у помаранчевих зонах.

Також відповідно до рекомендації ВООЗ вирішать, чи потрібно тестувати учнів та вчителів, пише Освіторія.

Щиток дозволить передавати емоції вчителя і при цьому захистить його від небезпеки зараження. У зелених зонах маски  та захисні екрани під час уроків не передбачені, але на територію школи заходити потрібно й учням, і вчителям у засобах захисту.

МОЗ вирішило змінити норму про маски для вчителів після додаткових дискусій з освітянами. Про це Віктор Ляшко повідомив 18 серпня під час Всеукраїнської серпневої конференції від МОН.

Також він заявив, що тимчасові рекомендації, які нині затверджені, ще будуть змінюватись. Наступного тижня планують глобальну конференцію Всесвітньої організації охорони здоров’я і ЮНІСЕФ, де будуть розглядати питання підготовки до нового навчального року в умовах пандемії. Зокрема, чи потрібно тестувати учнів і вчителів.

За її результатами вирішать чи оновлювати вітчизняні рекомендації. Наразі в Україні в обов’язковому порядку вчителів не тестують, натомість температурний скринінг рекомендують проводити тільки педагогам і не допускати, якщо температура буде вища 37,2.

Нагадаємо, діти з 1 вересня підуть до школи у всіх зонах, крім червоних. 

 

 

 

ФОТО: Львівська міська рада

Перейти до вмісту