Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

В України затримали громадянина Білорусі, якого розшукували за сексуальні злочини проти дітей

У 2013 році мешканець Білорусі, 1987 року народження, вчинив розпусні дії проти знайомої 3-річної дівчинки. Дитина спала та не розуміла, що відбувається. Водночас він зробив фотографії порнографічного характеру та потім опублікував їх у мережі Інтернет.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Окрім того, у період з 2016 по 2017 роки підозрюваний через соціальну мережу схиляв на той час 12-річну дівчинку до створення фотографій порнографічного характеру. Потім ці фото дитина надсилала йому через Інтернет.

“Вчора працівники Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Нацполіції України спільно з працівниками поліції Одеської області затримали розшукуваного. Згідно із законодавством Республіки Білорусь за скоєні правопорушення йому загрожує до 15 років позбавлення волі”, – повідомив начальник Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Артем Крищенко.

“Наразі зловмисника затримано відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо його екстрадиції до Республіки Білорусь”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Нацполіція

поширити новину: