Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

В Україні планують модернізувати всі шкільні їдальні

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з реформування системи шкільного харчування.

Рішення ухвалено в рамках реалізації Національної стратегії щодо розбудови безпечного та здорового освітнього середовища у Новій українській школі до 2024 року, пише Освіта.ua.

Відповідно до плану заходів у 2020 році мають бути розроблені і затверджені норми та порядок організації харчування учнів, типові двотижневі меню, санітарний регламент закладів середньої освіти, гігієнічні вимоги до харчоблоків закладів середньої освіти, методичні настанови щодо застосування системи безпечності харчових продуктів у закладах освіти.

Протягом наступних 2,5 років у закладах середньої освіти має бути здійснена модернізація всіх харчоблоків.

Читайте також: Модернізація харчоблоків та моніторинг продуктів: Уряд затвердив план заходів щодо реалізації реформи шкільного харчування

Також запроваджується постійний державний моніторинг харчових продуктів, що постачаються до шкільних їдалень.

За словами заступника міністра розвитку економіки Сергія Глущенка, реалізація плану заходів з реформування системи шкільного харчування сприятиме зниженню ризику виникнення харчових отруєнь серед дітей, підвищенню рівня їх здоров’я та формуванню здорової нації.

Читайте також: Ремонт харчоблоків та НУШ: на Полтавщині тривають тендерні закупівлі щодо використання освітньої субвенції

Як відомо, на початку 2020 року дружина Президента України Олена Зеленська ініціювала проект створення нової системи здорового харчування в українських школах. Рішення уряду є частиною цієї ініціативи.

поширити новину: