Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

В Україні є 3 червоні “зони”: перелік

З 1 серпня в Україні регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 ділять на зони.

Для визначення, до якої із зон належить той чи інший регіон, застосовуватися такі показники, як завантаженість в лікарнях не більше 50% ліжко-місць, середня кількість проведених тестів – не менш 24 на 100 тисяч населення, коефіцієнт виявлення випадків інфікування – не більше 11%, показник динаміки зростання випадків інфікування – не більше ніж 10%.

Передбачається, що в зеленій зоні будуть діяти наступні правила: носіння масок в громадських місцях, проведення масових заходів не більше 1 особа на 5 м кв, заповненість залів у кінотеатрах та театрах не більше 50 відсотків, перевезення пасажирів у громадському транспорті за кількістю місць для сидіння.

У жовтій зоні окрім обмежень, які діють зеленій зоні, буде обмежене відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку. У помаранчевій – заборонена робота закладів розміщення (крім готелів), діяльність розважальних закладів, ресторанів вночі, планова госпіталізація, дитячих таборів, масові заходи можуть проводитись з розрахунку не більше 1 людини на 20 кв. м.

В червоній зоні заборонена робота громадського транспорту, закладів освіти, ресторанів та ТРЦ.

Відтак, в Україні є три червоні “зони”: Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області.

У помаранчевій зоні знаходяться Любешівський та Луцький райони Волинської області, Миколаївський, Перемишлянський, Пустомитівський райони Львівської області, Львів, Бережани та Бучацький район Тернопільської області, Тисменицький район Івано-Франківської області, Івано-Франківськ.

поширити новину: