Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця розпочала продавати 100% місць у регіональних поїздах

З 7 серпня в регіональних поїздах з 800-ю нумерацією, що прямують з Києва та зворотно, квитки вже можна  купити на 100% місць.

Відновлення повноцінного продажу квитків на регіональні поїзди стало можливим завдяки погодженню Київської обласної державної адміністрації, повідомляють у пресслужбі Укрзалізниці.

Продаж проїзних документів у межах 100% місць відкрито на підставі прийнятих рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 31 липня 2020 року.

Укрзалізниця подовжила курсування 17 регіональних поїздів. Завдяки регіональним поїздам пасажири мають можливість подорожувати з Києва до Конотопа, Фастова, Шостки, Чернігова, Жмеринки, Рівного та інших міст.

Усі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона.

 

 

 

ФОТО: Еспресо.TV

Система Orphus Поделиться на fb