Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Якщо в Україні фіксуватимуть понад 2 тис випадків коронавірусної інфекції, то кількість смертей від неї збільшиться до 40-50 щодня, – ОПУ

Якщо в Україні щодоби фіксуватиметься понад 2 тис. випадків коронавірусної інфекції, то кількість смертей від неї збільшиться до 40-50 щодня. Про це йшлося на традиційній селекторній нараді під головуванням Володимира Зеленського.

Про це повідомили в Офісі Президента.

Під час наради наголосили, що німецька медична асоціація Marburger Bund повідомила про початок другої хвилі епідемії коронавірусу. Також другу хвилю епідемії очікують у Польщі, Франції та Нідерландах.

«Українцям необхідно чітко роз’яснити правила та особливості карантину. Люди в нас відповідальні, але вони повинні розуміти, до чого їм готуватися, що таке адаптивний карантин. Треба пояснити людям, чому одне місто перебуває у «червоній» зоні, а інші – в «зеленій», – наголосив Володимир Зеленський.

Президент поцікавився перебігом робіт з підйому танкера Delfi, який затонув біля узбережжя Одеси. Глава держави вимагає вирішити питання ліквідації наслідків аварії судна.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що вже знайдено кран для здійснення відповідних робіт, і сьогодні буде підписано договір на безкоштовний підйом танкера. Урядовець пообіцяв, що роботи з підйому судна значно інтенсифікуються.

Нагадаємо, за минулу добу лабораторно підтвердили 1008 випадків COVID-19. 8 серпня в Україні зафіксували новий антирекорд: за добу зареєстрували 1489 випадків COVID-19. З початку пандемії виявили 81957 випадків захворювання.

 

Система Orphus Поделиться на fb