Ви тут:
Суспільство Україна 

Українське слідство отримало докази невинуватості ув’язненого в Італії Віталія Марківа, – Аваков

Українське слідство отримало докази невинуватості ув’язненого в Італії Віталія Марківа.
Про це заявив міністр МВС Арсен Аваков
Допитано понад 70 осіб, 20 з них – безпосередні свідки, проведенно 7 слідчих експериментів, 5 додаткових оглядів місця загибелі, призначено та проведено 11 судових експертиз. Окрім того, проведена військова експертиза, яка встановила відсутність порушень з боку ЗСУ та НГУ під час бойових дій із протидії російській агресії та її терористичної діяльності. Також експерти встановили відсутність причинно-наслідкового зв’язку між діями стрільця Марківа та загибеллю Миронова та Роккеллі.
“Слідство не було проведено в повному обсязі і Віталій Марків був позбавлений безумовного права на об’єктивне розслідування і права на захист. Тому я закликаю шановний італійський суд взяти до уваги докази, які були зібрані українським слідством, і врахувати їх при винесенні справедливого рішення”,- наголосив Арсен Аваков.
Заступник голови Національної поліції України, начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкурідзе розповів, що у солдатів НГУ була виключно стрілецька зброя, а відстань між позицією на якій перебував Марків та місцем загибелі журналіста становить 1,7 км. Під час допиту встановленого свідка, місцевого жителя, з’ясувалося, що стріляти почали з території заводу «Зевс Кераміка», де на той час знаходилися бойовики НЗФ.
Система Orphus