Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

У ВР пропонують виділити школам кошти на маски та антисептики з коронавірусного фонду

Профільний комітет з питань освіти, науки та інновацій радить уряду виділити кошти з коронавірусного фонду, аби забезпечити школи засобами індивідуального захисту.

Про це заявив голова комітету Сергій Бабак в ефірі телеканалу ZIK, пише портал “Всеосвіта”.

“І МОН, і головний санлікар, поклали обов’язок на засновників закладів забезпечити всіх і всім – і дезинфекторами, і масками, і тут питання грошей мене дуже сильно турбує. Тому що ми перекладаємо це на місцеві бюджети і на засновників. Це не дуже чесно по відношенню до місцевих бюджетів. В них і так вистачає своїх проблем і є недонадходження через карантинні обмеження. Ми рекомендували уряду виділити ці кошти з коронавірусного фонду, на який, до речі, забрали в освіти майже три мільярди гривень. І тому ми просили б використовувати ці кошти за призначенням. А це якраз і підпадає під основну мету фонду”, – зазначив Сергій Бабак.

Нагадаємо, масками та антисептиками заклади освіти до початку навчального року мають забезпечити органи місцевого самоврядування.

Він додав, що в інакшому випадку адміністрація закладів може звертатися до батьків, аби все це купити, що взагалі неприпустимо:

“Ми віддали свої гроші на боротьбу з коронавірусом не просто так. А щоб долати наслідки цієї коронавірусної хвороби. Карантинні обмеження в школах – це і є наслідок. Тож треба забезпечити дітей всім необхідним, враховуючи, що гроші в коронавірусному фонді все ще є”, – підкреслив Сергій Бабак.

поширити новину: