Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Великобагачанському районі офіційно відкрили підрозділ місцевої пожежної команди

4 серпня в селі Радивонівка Великобагачанського району відбулося офіційне відкриття відокремленого підрозділу «Місцева пожежна команда с. Радивонівка» Великобагачанської місцевої пожежної охорони.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Полтавській області.

В урочистому заході взяли участь: заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олександр Лисенко, начальник Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Полтавській області Сергій Фірсов, керівники місцевої влади та інші.

Відокремлений підрозділ створений в структурі Великобагачанської місцевої пожежної охорони для забезпечення пожежної безпеки частини території Великобагачанської селищної об’єднаної територіальної громади, а це 12 населених пунктів, що увійшли до складу ОТГ та реагування на надзвичайні події в зоні відповідальності.

Пожежно-рятувальний підрозділ розташований в будівлі, де раніше розміщувалась сільська пожежна команда. Для створення належних умов несення служби було проведено реконструкцію будівлі та капітальний ремонт приміщень, встановлено необхідне обладнання та меблі.

Заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олександр Лисенко вручив керівнику місцевої пожежної команди ключі від пожежного автомобіля.

Керівники місцевої влади подякували обласній Службі порятунку «101» за підтримку та допомогу в створенні підрозділу місцевої пожежної охорони.

Запрошений на захід священнослужитель місцевої церкви освятив приміщення пожежної команди, пожежний автомобіль та благословив вогнеборців на добрі справи.

«Штатна чисельність відокремленого підрозділу – 9 працівників, які до офіційного відкриття пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж», – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ ДСНС в Полтавській області

поширити новину: