Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

У селах Миргородського, Решетилівського та Зіньківського районів тимчасово не буде газу

У другій половині серпня в окремих селах Миргородського, Решетилівського та Зіньківського районів тимчасово не буде газу.

Про це повідомляє пресслужба “Полтавагаз”.

З 8-ї години 18 серпня до 17-ї години 19 серпня у зв’язку з виконанням робіт по капітальному ремонту (заміна обладнання ГРП) с.Черевки, с.Бакумівка, с.Руда Миргородського району, буде припинено розподіл природного газу споживачам сіл: Лещенки, Полив’яне, Іващенки, Кутівщина, Радченки, Руда, Черевки, Бакумівка.

25 серпня з 10.30 до 16.00 через проведення ремонтно-профілактичних робіт на ГРС “Покровське” Диканського ЛВУМГ, буде припинено розподіл природного газу споживачам таких населених пунктів Решетилівського району: Бакай, Братешки, Глибока Балка, Голуби, Покровське (Жовтневе), Коломак, Коржі, Кривки, Крохмальці, Лиман Другий, Лобачі, Лучки, Малий Бакай, Мушти, Писаренки, Славки, Тривайли, Федіївка, Шкурупії.

27 серпня з 10.30 до 16.00 у зв’язку з проведенням вогневих робіт на ГРС “Пірки” Диканського ЛВУМГ, буде припинено розподіл природного газу споживачам таких населених пунктів Зіньківського району: Кілочки, Пірки, Кругле, Першотравневе, Шенгеріївка.

поширити новину: