Ви тут:
Суспільство Україна 

У розподілі України на зони карантину немає жодного політичного підтексту, – Максим Степанов

Рішення щодо продовження в Україні адаптивного карантину за новими правилами та розподілення регіонів відповідно до рівня поширення коронавірусної інфекції немає жодного політичного підтексту.

Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив під час робочої поїздки до Рівненської області в суботу, 1 серпня, повідомили у МОЗ.

“Ми чесно говоримо, яка є ситуація в тому чи іншому регіоні. Ми показуємо цифри, у зв’язку з чим потрібно вводити зелений або жовтий, або червоний рівні. В Міністерстві охорони здоров’я немає жодного натяку на політику. Єдиний пріоритет – здоров’я та безпека українців”, – підкреслив він.

За словами Міністра, визначення рівня поширення COVID-19 у кожному конкретному регіоні відбувається автоматично без впливу людського фактору.

“Там чітко все систематизировано, немає людського фактору. Є цифри, які відображають реальну небезпеку, яка є в тому чи іншому регіоні”, – наголосив Міністр.

 Очільник МОЗ не виключає політичних спекуляцій стосовно порядку запровадження протиепідемічних обмежень напередодні місцевих виборів, які заплановані в Україні на 25 жовтня.

“Я розумію, що напередодні виборів певні політичні події будуть у нас відбуватися”, – зазначив він.

Максим Степанов підкреслив, що ті чи інші обмеження в регіонах будуть вводитись виключно з урахуванням визначених показників. За його словами, Центральна комісія ТЕБ та НС щоп’ятниці буде аналізувати ситуацію в країні для визначення рівня поширення хвороби в кожній конкретній адміністративно-територіальній одиниці. Перехід регіону з однієї в іншу зону небезпеки можливий за умови погіршення ситуації протягом 5 днів поспіль.

Нагадаємо, як повідомляли раніше ОКІА “Новини Полтавщини”, з 1 серпня в Україні починають діяти нові правила адаптивного карантину. Всі регіони буде поділено на зелену, жовту, помаранчеву і червону зони. Усі райони та міста обласного значення Полтавщини перебувають у «зеленій» зоні.

Система Orphus Поделиться на fb