Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У разі зміни місця реєстрації, не потрібно замінювати ID-картку, – міграційна служба Полтавщини

На сьогодні законодавством передбачено поняття “змінна інформація”. Це відбиття тих подій, що стаються у житті, і не є сталими. Зокрема, до змінної інформації належить реєстрація або зняття з реєстрації місця проживання.

Змінну інформацію щодо нової реєстрації місця проживання можна додати на безконтактний електронний носій (БЕН) без потреби заміни документа, повідомляють у міграційній службі Полтавщини.

Внесення зазначеної змінної інформації до електронного носія здійснюється територіальними підрозділами міграційної служби під час особистого звернення особи на підставі довідок про реєстрацію або зняття з реєстрації.

Під час редагування змінної інформації, для доступу до БЕН заявник повинен пам’ятати PIN 1, який було змінено під час процедури видачі ID-картки.

“Наголошуємо, під час отримання паспорта особа, на ім’я якої оформлено паспорт, зобов’язана змінити початкові значення PIN1 /PUK1 та PIN2 /PUK2 власною комбінацією цифр (крім комбінації 0000 або 00000000) та вжити заходів щодо їх нерозголошення)”, – йдеться у повідомленні.

PUK – коди застосовуються для відновлення забутих або втрачених PIN – кодів. Тому PUK – коди потрібно переписати на різні листки і зберігати окремо в безпечному місці.

За місцем реєстрації виготовити ID-картку буде потрібно лише один раз. Після цього можна вносити в неї змінну інформацію, чи проводити заміну цього документа у будь-якому територіальному підрозділі міграційної служби, не залежно від місця проживання.

поширити новину: