Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській ОТГ заклади освіти готові до нового навчального року

У закладах загальної середньої освіти буде навчатися 2057 учнів, що на 21 учень більше ніж у поточному році. На 1 серпня до перших класів зараховано 186 учнів.

Про це повідомила в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту міської ради Людмила Зібніцька на засіданні виконкому проінформувала присутніх про хід проведення цієї роботи, йдеться на сайті Пирятинської ОТГ.

У всіх закладах загальної середньої освіти проведені косметичні ремонти класних кімнат, харчоблоків, їдалень, спортивних залів. Для створення комфортних умов для 1-х класів класні кімнати до 1 вересня будуть обладнані новими меблями, в тому числі одномісними партами, наочністю та сучасною комп’ютерною технікою.

У Пирятинському ліцеї розпочали капітальний ремонт кабінету хімії, придбали меблі, класні дошки для початкових класів, стінки, осередки вчителя для середніх класів та лабораторні меблі для кабінету фізики. У Філії ліцею проводиться ремонт вхідного коридору, придбано нові меблі в обідню залу.

У Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4 встановили металопластикові конструкції вхідних дверей, проведено ремонт туалетних кімнат у приміщенні початкової школи. 

В Опорному закладі Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 для дітей з особливими освітніми потребами буде  облаштувано ресурсну кімнату.

 З метою підготовки до нового навчального року проведено поточні ремонти дитячих майданчиків їх обстеження, про що складено відповідні акти. У закладах дошкільної освіти проведено косметичні ремонти групових кімнат. У  Калиновомостівському закладі дошкільної освіти ,,Калинка“ проведено поточний ремонт приміщення харчоблоку.

Для підготовки роботи в опалювальний період заклади дошкільної освіти ,,Берізка“ та ,,Червона шапочка“ вже забезпечені вугіллям.

Фото: Пирятинська ОТГ

Система Orphus Поделиться на fb