Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській ОТГ визначили кращих підприємців

На засіданні комісії конкурсу “Кращий підприємець Пирятинської міської ОТГ – 2020” розглянули документи та додаткові інформаційні матеріали учасників. 

Про це повідомили у Пирятинській ОТГ.

Конкурс проводиться втретє, і умови його проведення суттєво відрізняються від попередніх років. Цього року члени комісії акцентували увагу на пристосування до економічної діяльності під час глобальних викликів, обсяг освоєних капітальних інвестицій, впровадження енергозберігаючих технологій, виробництво нових видів продукції, надання благодійної допомоги та активну участь у розвитку та благоустрою міста.

Разом з іншими показниками, всі критерії обраховані за бальною системою, визначено загальні підсумки. На підставі набраних балів комісія визначила переможців і призерів у двох номінаціях.

У номінації “Краще підприємство-2020” переможцем визначено Пирятинську районну спілку споживчих товариств (т.в.о.голови правління Волошина Л.М.),  друге місце посіло „ОСББ „Соборна,47“ (голова правління Тучіна Л.В.).

У номінації „Кращій підприємець-2020“  перемогу отримала підприємець Оксана Згібнєва,  другим призером обрали підприємця Олега Барабаша.  

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb