Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській ОТГ триває підготовка до опалювального сезону

У Пирятинській ОТГ відбулася виїзна комісія по обстеженню технічного стану обладнання котельні, яка забезпечує теплопостачання до житлових будинків №№ 4А, 4Б по вулиці Європейська.

Про це повідомили у Пирятинській ОТГ.

У роботі комісії на чолі з міським головою Олексієм Рябоконем взяли участь профільний заступник міського голови Максим Варава, спеціалісти виконавчого комітету міської ради, керівництво КП „Каштан“ (балансоутримувач котельні), директор ПП „Хазар – 2007“ (надавач послуги), голова ОСББ „Європейська 4А“ та запрошені представники спеціалізованої організації ПрАТ ТТЦ „Електроніка“, що проектували, будували та здавали в експлуатацію котельню.

 Під час зустрічі обговорили низку питань щодо стану технологічного обладнання котельні, тепломережі, системи опалення та конструктивних елементів житлових будинків.

Вирішено доручити ПрАТ ТТЦ „Електроніка“ визначити та прорахувати вартість першочергових робіт, які необхідно виконати для своєчасного початку опалювального періоду та, в подальшому, розробити передпроектні пропозиції для комплексної модернізації системи теплопостачання житлових будинків 4А, 4Б по вул. Європейська.

Система Orphus