Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У поточному році у Миргороді оштрафували 42 керманичі за паркування на місцях для водіїв з інвалідністю

За 7 місяців 2020 року поліцейські Миргорода притягнули до адміністративної відповідальності 4️2️ водія за паркування у місцях, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортним засобам, якими керують водії з інвалідністю.

Про це повідомляє пресслужба Миргородського відділу поліції.

Відповідно до ч.5 ст.122 Кодексу України про адміністративні порушення, штраф становить від 1020 до 1700 грн. Штраф поліцейські виписують на місці. Оплатити штраф потрібно впродовж двох тижнів – інакше сума зросте удвічі.

Штраф передбачений за:

– зупинку чи стоянку транспортного засобу на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою для водіїв з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки);

– створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів;

– неправомірне використання на транспортному засобі розпізнавального знака “Водій з інвалідністю”

Довідково. За законом, не менше 10% місць на парковках призначені для людей з інвалідністю. Користуватися ними можуть водії, що мають відповідне посвідчення та розпізнавальний знак на машині.

Фото: Миргородський відділ поліції

поширити новину: