Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вирішують питання розміщення 70 безпритульних собак

У Полтавській міськраді запевнили, що тварини не залишаться без нагляду, а питання подальшого місця їхнього перебування буде вирішуватися найближчим часом.

Про це повідомили на сайті Полтавської міськради.

У Полтаві знаходився приватний пункт перетримки бездомних собак за адресою вул. Небесної Сотні, 60. Притулок належав жительці міста. Проте, його закривають через несплату кредиту і подальший продаж землі. Але там продовжують перебувати 70 тварин, яких власниця вже понад 10 років збирає просто на вулиці Полтави, рятує, лікує, стерилізує, знаходить нових власників чи повертає стерильних тварин на вулицю.

Нині ситуація з притулком ускладнилася тим, що новий власник цієї ділянки хоче усунути пункт перетримки собак.

Як повідомляли раніше ОКІА “Новини Полтавщини”, існує загроза, що 70 тварин можуть опинитися просто посеред вулиці міста. Ця проблема сколихнула небайдужих активістів, громадськість та не лишилась поза увагою міської влади.

За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, спеціалісти Полтавського КАТП-1628 відстежать всіх тварин, простерилізують раніше не стерилізованих собак, зроблять відповідне чіпування та, за можливістю, заберуть на пункт перетримки, хоча б на певний час.

Фото: ілюстративне

поширити новину: