Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відкрили перший скейт-парк

Новий спортивний майданчик запрацював у мікрорайоні Алмазний.

Ще два роки тому, проект скейт-парку здобув перемогу у конкурсі партиципаторного бюджетування Полтави (Бюджет участі). За нього місцеві мешканці віддали 786 голосів. Згідно з поданими документами, полтавець Євгеній Марченко пропонував за 1,4 млн грн облаштувати у парку “Перемога” майданчик для скейтбодистів та велосипедистів, які мали обладнати спеціальними спорудами для тренувань.

“Затримка у будівництві виникла через кошти: спочатку була заявлена одна сума, а згодом її збільшили. З’ясувалося, що цей проект насправді буде коштувати у 3 рази більше. Коли ми вже дійшли згоди стосовно ціни, то почали будівництво”, – розповів керівник робочої групи з питань партиципаторного бюджетування (Бюджету участі) міської ради Полтави Вадим Сорока.

Згодом було вирішено побудувати майданчик в іншому місці — на вулиці Героїв Сталінграду.
Сьогодні, 12 серпня, його офіційно відкрили.

“Я впевнений у тому, що досвід спорудження першого скейт-парку і та кількість дітей, яка перебуває тут щовечора, підштовхне депутатський корпус наступного року виділити кошти на мінімум 2 нових скейт-парки”, – зазначив у своєму виступі секретар міської ради Полтави Олександр Шамота.

Довідка. Скейт-парк (SKATEPARK) — спеціально збудована спортивна споруда для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агресив-ролики, велосипеди ВМХ, самокат, щоб кататися і вдосконалювати трюки. Скейт-парк може містити такі фігури, як рампи (half pipes), розгінки (quarter pipes), поручні (hand rails), фанбокси (trick boxes), піраміди (pyramids), сходинки (stairs) та інші фігури для виконання трюків.

поширити новину: