Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться панахида за усіма воїнами, які загинули у липні

У Полтаві відбудеться молитва за загиблими у російсько-українській війні за незалежність України у липні цього року. Захід ініціювала Полтавська єпархія ПЦУ та Північно-східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті (УІНП).

Панахиду відправлять у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України (ПЦУ) міста Полтава 9 серпня, у неділю, о 11-00 год.

Про це повідомили у Північно-східному міжрегіональному відділі УІНП.

Довідково. Захід присвячений вшануванню пам’яті бойових втрат Українського війська (ЗСУ, НГУ, СБУ та інших структур, залучених до виконання завдань Операції об’єднаних сил) у липні цього року. Північно-східний міжрегіональний відділ УІНП спільно з Полтавською єпархією ПЦУ , яку очолює архієпископ Федір цьогоріч у березні започаткували у Полтаві щомісячне вшанування пам’яті захисників України, загиблих в російсько-українській війні.

Ворожі російські окупаційні війська у липні ц.р. 343 рази обстрілювали наших захисників. У липні за незалежність України віддали своє життя 8 фронтовиків. Наймолодшому захиснику України – 18 років, а найстаршому – 41рік. 45 Захисників України окупанти поранили.

поширити новину: