Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві планують організувати фестиваль подібному “Ruthenica Medievalis 2020” у Кам’янці-Подільському

З 27 по 30 серпня в Кам’янці-Подільському провели фестиваль “Ruthenica Medievalis 2020”, що демонструє матеріальну культуру та одяг Західної і Східної Європи 1360-1430.

Фестиваль “Ruthenica Medievalis” – це реконструкція рицарських боїв, середньовічних ігр, лучних турнірів, факельних ходів, середньовічних ярмарків, майстер-класів з історичного фехтування, озброєних походів з маневрами і війною та багато іншого, пише 0523.ua. На фестиваль цьогоріч потрапив і секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

Читайте також: Полтава та Кам’янець-Подільський підписали Меморандум про співробітництво

Фестиваль подібний “Ruthenica Medievalis” планують організувати і в Полтаві. Про це Олександр Шамота написав на своїй сторінці у Facebook.

“Увесь колорит і атмосферу реконструкції неможливо передати ні словами, ні фото, але це неповторно. Поспілкувались з організаторами. І вже наступнго року плануємо відтворити подібний формат у Полтаві. Зараз визначимося з локацією. Це може бути і Поле Полтавської битви, і той же Прирічковий парк, де імовірно проходила одна з битв. Шукаємо партнерства в Польші, Чехії та Литві. Замахнулися зробити такий фестиваль щорічним і це пречудова можливість підтягнути в місто внутрішніх та іноземних туристів”, – повідомив секретар міськради.

 

 

 

 

ФОТО: з facebook-сторінки Олександра Шамоти

Система Orphus Поделиться на fb