Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

У Полтаві надзвичайникам передали аварійно-рятувальне обладнання

31 серпня на території Головного управління ДСНС України у Полтавській області представники організації «Ротарі Клуб Полтава» передали гуманітарну допомогу Головному управлінню та підрозділам МПО Полтавщини.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області.

У заході взяли участь заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький, представники організації «Ротарі Клуб Полтава» на чолі з президентом та керівники підрозділів місцевої пожежної охорони.

У межах благодійної місії «Firefighter Aid for Ukraine – Amigo Relief Missions Ltd» колеги-вогнеборці з Канади та Громадське об’єднання «Одеський Клуб Ротарі» передали рятувальникам захисні костюми та аварійно-рятувальне обладнання у підрозділи ДСНС та місцевої пожежної охорони Полтавської області, а саме:

  • Комунальній організації «Місцева пожежна охорона Бутенківської сільської ради»;
  • Великобагачанській місцевій пожежній охороні;
  • Великобудищанському загону місцевої пожежної охорони;
  • Сенчанській місцевій пожежній охороні;
  • Комунальній організації «Круподеринська місцева пожежна охорона»;
  • Комунальній організації «Місцева пожежна охорона Піщанської сільської ради»;
  • Малоперещепинській місцевій пожежній охороні

«Це вагомий вклад у зміцнення боєздатності не лише підрозділів Головного управління ДСНС України у Полтавській області, а і новостворених підрозділів місцевої пожежної охорони. Переконаний, що надане сьогодні аварійно-рятувальне обладнання допоможе нашим рятувальникам ефективніше та продуктивніше виконувати завдання за призначенням. Ваше позитивне відношення до нашої служби надихає нас на нові здобутки і впливає на розвиток пожежно-рятувальної служби області», – наголосив заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький.

Фото: ГУ ДСНС у Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb