Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві демонтували два незаконно встановлені МАФи

У Полтаві фахівці Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжують системно демонтувати незаконно встановлені об’єкти. 

Як повідомили у Полтавській міській раді, у Подільському та Київському районах міста, за адресами: перехрестя майдану Незалежності та вул. Театральна; пров. Кооперативний, 8-А демонтували стаціонарні тимчасові споруди, розміщені без відповідних дозвільних документів на землі комунальної власності міста.

Роботи проводилися згідно з рішенням відповідної комісії. Власники тимчасових споруд були неодноразово попереджені про незаконне їх встановлення та отримували відповідні приписи від Інспекції, на які жодним чином не реагували.

Заступник начальника Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько зауважив:

“Сьогодні ми виконуємо роботи з демонтажу цих об’єктів, адже вони встановлені без жодних дозвільних документів та знаходяться в занедбаному стані. Власники обох споруд були попереджені про примусовий демонтаж”.

Загалом за 2020 рік Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста демонтувала близько 15 незаконно встановлених тимчасових споруд.

Після демонтажу обидві металеві споруди зберігатимуться на території КАТП-1628. У будь-який час власники можуть звернутися до комунального підприємства та забрати їх. До речі, з початку року 3 власники таки виявили бажання повернути собі такі об’єкти.

Фото: Полтавська міськрада

поширити новину: