Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді презентували Угоду Мерів

Українські підписанти Угоди Мерів зібралися у Миргороді на дводенний тренінг із розробки Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК). Участь у тренінгу взяли представники 12 громад, з них чотири з Полтавської області: з Миргорода, Полтави, Кременчука, Лубен.

Під час заходу учасники обговорювали зміни клімату та можливості щодо зменшення впливу на ці зміни міст підписантів Угоди мерів. Мова йшла про дієві заходи, обмін досвідом, розповіли у Миргородській міськраді.

“Представники Миргорода ділилися досвідом з підписання Угоди Мерів, розробки ПДСЕР та звітування за виконання, а також розповіли про реалізацію в місті проєкту Європейського Союзу “Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)”, поточній стан реконструкції об’єктів, отримані досягнення та про перешкоди і їх вирішення. Загалом учасники дійшли висновку, що підписанти Угоди Мерів із затвердженим ПДСЕР отримують методичну та технічну підтримку від Європейського Союзу. Про це свідчить і співфінансування Європейським Союзом 75% вартості проєкту MO.GE.DI.CO, і сам захід”, – зазначили у міськраді.

фото Миргородська міськрада

 

поширити новину: