Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

У МОЗ повідомили, коли розпочнеться друга хвиля COVID-19

Міністерство охорони здоров’я посилено готується до другої хвилі пандемії коронавірусної хвороби. За прогнозами українських експертів, вона може розпочатися в Україні вже восени.

Про це свідчить невтішна інформація, яка надходить із різних країн світу. Зокрема, кількість інфікованих COVID-19 знову зростає у Європі. Про це під час брифінг розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Так, він пояснив, що тенденції поширення коронавірусної хвороби у світі не є позитивними, а в Європі вже розпочинається друга хвиля пандемії.

Як приклад Ляшко навів ситуацію у Німеччині, Швейцарії та Іспанії. Там останніми днями фіксують помітне зростання інфікованих.

“Тому ми повинні бути готовими до збільшення кількості випадків. І ми прогнозуємо, що в Україні може бути збільшення кількості випадків коронавірусної хвороби саме під час епідсезону на грип і ГРВІ, з жовтня до квітня”, – наголосив заступник Міністра охорони здоров’я.

“Наразі система охорони здоров’я з лікарнями першої і другої хвилі справляється з навантаженням, але ми прогнозуємо збільшення кількості випадків COVID-19, тому закликаємо дотримуватися протиепідемічних заходів, вакцинуватися від інфекційних хвороб і виконувати всі обмеження”, – наголосив Ляшко.

поширити новину: