Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах визначили проекти-переможці “Громадського бюджету 2020”

На позачерговому засіданні Координаційної ради з питань впровадження програми «Громадський бюджет міста Лубни» визначили переможців за результатами онлайн-голосування.

Про це повідомили у Лубенській міській раді.

У зв’язку з впровадженням у карантинних заходів, процедура голосування за проєкти, подані на реалізацію у 2020 році не могла буди закінчена. Онлайн-голосування відбулося у визначені терміни, а щодо голосування у паперовій формі, то було прийнято рішення провести його після закінчення карантину. Однак, кожна наступна постанова Уряду відтерміновує цю подію.  У зв’язку з цим, Координаційна рада  прийняла рішення визначити переможців за результатами онлайн-голосування. На засіданні затвердили переможців.

Найбільшу кількість голосів (483) набрав проєкт «Реконструкція міні-стадіону зі штучним покриттям Лубенської ЗОШ I-III ступенів № 1», автор Тютюнник Людмила Семенівна. Вартість проєкту 200 000, 00 грн.

Другим за кількістю голосів став проєкт «Наше життя у Екостилі», який набрав 454 голоси, автор Єфремова Світлана Миколаївна. Вартість проєкту 48 700, 00 грн.

Третім з 349 голосами став малий проєкт «Облаштування рекреацій початкового блоку спортивно-ігровими куточками з м’яких модулів конструкторів», автор Коробицька Світлана Едуардівна. Вартість проєкту 49 918, 20 грн.

Четвертим за кількістю набраних голосів (292) став великий проєкт «Оновлення дитячого спортивного майданчика в ДНЗ № 17 «Золотий ключик», автор Савка Аліна Олегівна. Вартість проєкту 197 869, 00 грн.

Але, у зв’язку з пандемією та значним обсягом втрат дохідної частини міського бюджету, проекти “Громадського бюджету міста Лубни” реалізують наступного року. Це питання ще розглянуть на сесії міської ради.

Фото: Лубенська міськрада

поширити новину: