Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

У Києві невідомий з вибухівкою захопив бізнес-центр, — Антон Геращенко (ОНОВЛЕНО)

3 серпня, о 12:00, до поліції зателефонувала представниця АТ “Універсал Банк” (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру “Леонардо”) та повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра МВС Антон Геращенко.

Працівники банківської установи покинули приміщення, а керівник відділення залишилася за власним бажанням.

Введено в дію спеціальну поліцейську операцію “Грім”.

Представники поліції почали перемовини з терористом.

“Прохання до громадян та гостей міста змінити маршрути переміщення та оминати район перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської”, – написав Антон Геращенко.

Пізніше Геращенко повідомив, що за попередньою інформацією особою яка погрожує терористичним актом є громадянин Узбекистану – Карімов Сухроб Рахманович, 25.03.1988 р.н. Судячи за його соціальними мережами – це психічно неврівноважена особа.

“Терорист декларує, що в його рюкзаку є великий заряд вибухівки, який здетонує, якщо його вб’ють, оскільки за його ногу причеплено трос, який прив’язаний до детонатора. Ми поки що не знаємо, наскільки серйозні його наміри та чи дійсно в нього справжня вибухівка. Тому наразі обрана стратегія перемовин. На місці створений оперативний штаб СБУ та поліції. Введено в дію план спеціальної операції СБУ “Бумеранг”. Керівництво операції повністю взяло на себе СБУ. Поліція допомагає СБУ в охороні громадської безпеки та оточенні території спецоперації”, – написав Геращенко.

Фото: 112.ua

поширити новину: