Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці презентували сучасний підмітальний автомобіль

У Кременчуці представили нову розробку німецької компанії «Karcher», яка спеціалізується на виробництві технічних засобів для потреб комунального господарства.

Потестував  технічні можливості  підмітальної машини «Karcher МС 250» міський голова Віталій Малецький. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Як зазначив представник виробника, в Україні презентація нового спецавтомобіля «Karcher МТ 250» проводиться вперше.

“Цей новий зразок спецтехніки виготовлено з урахуванням останніх наробок фірми  «Karcher» і інших виробників комунальних автомобілів країн Європи. Вона має потужний привід, який відповідає найвищим екологічним стандартам. Окрім того,  в ній створені комфортні робочі місця для водія та робітника-прибиральника. Уже більше 10 таких підмітальних автомобілів працюють в країнах Європи”, – йдеться у повідомленні.

Для презентації роботи автомобіля було обрано мікрорайон Третього Занасипу, де поки що прибирання ведеться з застосуванням старих технічних засобів. Віталій Малецький зазначив, що перші зразки автомобіля  «Karcher МС 250» для комунального господарства міста планують придбати вже наступного року.

Фото: Кременчуцька міськрада

Система Orphus