Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці вшанували пам’ять Великого Кобзаря

21 серпня напередодні Дня Державного прапору України та 29 річниці незалежності України, зважаючи на карантинні обмеження, меморіальний захід відбувся в дещо в обмеженому форматі. Цього дня від територіальної громади міста представники міської влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника світоча українського народу та національної думки Тараса Шевченка.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Великого Кобзаря та всіх патріотів України, які в непросту історичну добу вірою та правдою служили її інтересам, захищали від ворогів та клали на вівтар перемоги найдорожче – своє життя.

Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив в українців жагу до вільного життя, закликав націю до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими. Життєдайні твори та думки Шевченка не втратили своєї актуальності і в наші часи, вони вселяють в українців віру і в подальше процвітання нашої незалежної держави.

поширити новину: