Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Дитяче серденько, живи”: у Кременчуці збирають гроші для придбання обладнання для дітей із серцевими недугами

Наразі у Кременчуці проходить XV благодійної акції «Серце до Серця» – «Дитяче серденько, живи!». Її мета – порятунок життя і здоров’я маленьких кременчужан.

Цього року за зібрані кошти планують придбати медичне обладнання, необхідне для допомоги новонародженим дітям із серцевими недугами. Цю апаратуру встановлять у міському пологовому будинку, розповіли у Кременчуцькій міськраді.

Цього року через поширення COVID-19 акція проходить дещо в іншому форматі. Втім, враховуючи послаблення карантинних вимог, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій із метою інформування жителів міста про XV благодійну акцію «Серце до Серця» – «Дитяче серденько, живи!» організував проведення вуличних акцій у різних мікрорайонах Кременчука. Під час них аніматори організовували ігри з кременчуцькою малечею, а волонтери розповідали містянам про хід і цілі проведення власне благодійної акції.

Нагадаємо, традиційними організаторами благодійної акції «Серце до серця» є Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки міської влади.

 

Перейти до вмісту