Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ремонтують вуличну мережу

На десяти об’єктах шляхової мережі Кременчука тривають поточні ремонти. Різні види дорожніх робіт КП «ШРБУ» виконує на проспекті Полтавському, вулицях Вадима Пугачова, Генерала Родимцева, Гвардійській, у кварталах 278 і 287, мостовому переході через річку Дніпро, Троїцькій, Сумській, Олексія Древаля та Київській.

Про це повідомили в Кременчуцькій міськраді.

Варто відзначити, що наразі в нагірній частині Кременчука наразі продовжується комплексний благоустрій мікрорайону, в рамках якого в районі колегіуму 25 дорожники облаштовують нову паркувальну кишеню, а на вулиці Генерала Родимцева – укладають нову тротуарну плитку, також виконуються підготовчі роботи до ремонту пішохідної зони на вулиці Вадима Пугачова.

Перед комунальними дорожніми службами ставиться завдання максимально якісно проводити різні види дорожніх ремонтів. Навіть, якщо ці ремонти є не капітальними, а поточними, дорожники не повинні залишати після себе пропущених ям, якісно латати місця під бордюрами, облаштовувати пандуси в місцях пішохідних переходів, чистити мережу зливової каналізації тощо.

поширити новину: