Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ОСББ не поспішають готувати внутрішньобудинкові системи до опалювального періоду, – міськрада

Про  те, що ОСББ не поспішають готувати свій житловий фонд до опалювального періоду, говорили сьогодні на засідання штабу з підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

На сьогодні об’єкти, які отримують теплоносій  від Кременчуцької ТЕЦ,  підготовлені до опалювального періоду у середньому на 74,6%.  Майже стовідсотково готові отримати теплоносій  об’єкти галузі освіти,  на 70 % – об’єкти медичної галузі, на 80 % – галузі культури,  більш ніж на 90 % – житловий фонд, що обслуговується управляючими компаніями. В той же час ОСББ готові до осінньо-зимового періоду лише на 21%.  Те, що голови об’єднань співвласників багатоповерхових будинків не поспішають  промивати і  здавати елеваторні вузли та готувати житловий фонд, говорив і керівник КП «Теплоенерго».

Заступник міського голови Валерій Декусар в черговий раз звернувся до голів ОСББ не зволікати з підготовкою до опалювального періоду, вчасно отримувати паспорти готовності житлового фонду. Якщо всі звернуться одночасно, працівники теплових інспекцій просто фізично не встигнуть перевірити готовність їх житлового фонду.  Валерій Декусар наголосив, що  всі підприємства, установи  та організації, які задіяні у підготовці міста до осінньо-зимового періоду, повинні завершити всі підготовчі роботи до кінця вересня, щоб новий опалювальний період у Кременчуці міг розпочатися вчасно.  

Фото: ілюстративне

поширити новину: