Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на стаціонарі з пневмонією лікується 25 людей

На 31 серпня в закладах охорони здоровя Кременчука на лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 25 пацієнтів, розповів керівник управління охорони здоров’я Кременчука Максим Середа.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Від початку пандемії зареєстрували 156 випадків щодо захворювання на коронавірусну інфекцію, 147 пацієнтів одужали, 4 – померли. Наразі у Кременчуці на  COVID-19 хворіють 5 людей, 1 із них – перебуває в інфекційному відділенні лікарня «Кременчуцька», 4  – отримують медичну допомогу під наглядом лікарів сімейної практики. На сьогодні на базі інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька» з виявленим COVID-19 перебувають 2 жителів Глобинського району.  

Максим Середа зазначив, що в  місті продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу шляхом ПЛР тестування обстежено 13 біологічних матерів, позитивних результатів по ним не виявлено. За весь карантинній період було проведено 3154 ПЛР досліджень. Також триває ІФА тестування.  

На 31 серпня завантаженість ліжок, визначених для лікування хворих на COVID-19 у стаціонарних умовах мед закладів, становить 2,1 % при нормативному показнику, який  не повинен перевищувати 50%.

Фото: ілюстративне

Система Orphus